+420 721 252 586

Napište nám

vaši emailovou adresu

případně i telefonní číslo

a s čím vám můžeme pomoci

Služby

/* prohlédněte si nabídku všech našich služeb */

HTML / CSS kódování

HTML / CSS kódování

Kódování responsivních webových prezentací a newsletterů je naše specializace. Sledujeme trendy, využíváme vhodné metodologie a postupy.
naše specializace

Programování JavaScriptů

Programování JavaScriptů

S programováním složitějších JavaScriptů si poradíme hravě. Dodejte nám specifikaci funkčních požadavků, termíny a očekávejte od nás vyladěné výstupy.

Interakční design

Interakční design

Máme rádi, když se věci hýbou správným směrem. A pohyb rádi přenášíme v podobě interakcí i na webové prezentace, aby uživatelům pomáhaly a zvedaly je ze židle.

Redakční systém WordPress

Redakční systém WordPress

Umíme WordPress. Nakódované šablony nasadíme na tento oblíbený redakční systém, abyste si mohli snadno a rychle spravovat internetové stránky svépomocí.

Grafický webdesign

Grafický webdesign

Kromě super kodérů máme i super grafiky. Podívejte se na některé naše reference a uvidíte, jaké skvosty od nás můžete očekávat.

Online marketing

Online marketing

Našim klíčovým klientům pomáháme růst. Připravujeme marketingové strategie, hodnotíme výkonnost kampaní a navrhujeme změny.
seo ppc display facebook email analytika

image

Hosting a údržba

Webová prezentace bez soustavné a kvalitní péče pomalu, ale jistě stárne. Proto weby našich klientů hostujeme za výhodné ceny, spravujeme a postupně rozvijíme.

Kontaktujte nás